Restaurace pro každou příležitost

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni z čerstvých surovin. Na stálém jídelním lístku najdete asijské polévky, domácí těstoviny, ale také steak, hovězí burger, losos nebo náš tradiční špalík vepřové panenky na hříbkovém ragú. V našem jídelním lístku najdete i bezlepková jídla, případně jídla, která mají bezlepkovou variantu.

V pracovní dny připravujeme obědové menu, které připravujeme i s sebou nebo pro firmy v okolí i rozvážíme (více o možnostech menu).

Pro gurmány máme připraveno sezónní menu a degustační menu. Na vinném lístku pak najdete vína z vinařství Vajbar.

Kulinářské umění, které pro vás vytváří tým pracovníků naší kuchyně, vzniká pod vedením šéfkuchařky Moniky Misiarzové.

Všechny místnosti v Relax Centru jsou klimatizované, bezbariérové a nekuřácké. Nenápadná samozřejmost nezbytná pro úspěšný průběh akce.

Restauraci a bar můžete využít pro každou příležitost, ať už se jedná o setkání s přáteli nebo rodinou, firemní akci nebo dětskou oslavu.

Váš gastronomický zážitek určitě obohatí osobitý interiér restaurace a baru. K dispozici je sál restaurace s kapacitou 60 osob a salonek pro 26 osob. Salónek a hlavní sál lze propojit v jeden prostor o rozloze 119m2 s kapacitou téměř 90 osob. Další místa k sezení nabízí bar a dětský koutek.

Relax Centrum se nachází v klidné části města zaměřené na odpočinek a sport. U sportovní haly odbočíte z Tyršovy ulice a projedete velkým parkovištěm na jeho konec, kde najdete přímo před naší budovou 15 monitorovaných parkovacích míst. Neomezené možnosti parkování jsou vám k dispozici na zmíněném bezplatném parkovišti. Nemůže se tak stát, že byste neměli kde zaparkovat a to i autobus.

Máte všechny možnosti placení

  • hotově
  • platební karty
  • stravenky (Edenred, UP, Gastropass, Sodexo, Benefit Plus)
  • faktura (firmy)

Kontakt

RECEPCE (objednávky)

T: +420 558 988 250
T: +420 733 677 318
E:
recepce@relaxtrinec.cz

Manažerka restaurace

Žaneta Jakubiková
+420 733 677 308
email: zaneta.jakubikova@relaxtrinec.cz

Dětský koutek Bar Restaurace - salónek Restaurace - salónek Restaurace - salónek

K příjemnému obědu či kávě Vás zve i venkovní terasa, jejíž nedílnou částí je krásné dětské hřiště.

Jídlo Vám můžeme připravit i na určitou hodinu a Vy si jej můžete v potravinovém boxu odnést s sebou.

 

 

Kam dále..