Na tu akci budete dlouho vzpomínat

Křtiny, narozeniny, maturita, promoce, rozlučka se svobodou, svatba, třídní sraz, výročí a jubilea, smuteční hostina? K takovým událostem potřebujete krásné prostředí, milý personál a skvělou kuchyni. Na vše jsme připraveni.

Prostory

Všechny místnosti v Relax Centru jsou klimatizované, bezbariérové a nekuřácké. Nenápadná samozřejmost nezbytná pro úspěšný průběh akce.

Můžeme Vám nabídnout až 100 míst u stolu, v hlavním sále restaurace (60 míst), salonku (26 míst), baru a dětském koutku (20 míst). Také můžete využít venkovní zahrádku.

K dispozici Vám je také posilovna, wellness centrum a masáže.

Příjezd a parkování

Relax Centrum se nachází v klidné části města zaměřené na odpočinek a sport. U sportovní haly odbočíte z Tyršovy ulice a projedete velkým parkovištěm na jeho konec, kde najdete přímo před naší budovou 15 monitorovaných parkovacích míst. Neomezené možnosti parkování jsou vám k dispozici na zmíněném bezplatném parkovišti. Nemůže se tak stát, že byste neměli kde zaparkovat, a to i autobus.

Nabídka z naší kuchyně

K jídlu a pití si můžete vybrat z našich jídelních lístků, ale taky se můžeme domluvit na speciálním menu podle Vašich přání. Pro Vaši akci, kterou organizujete třeba doma, můžeme zajistit catering.

Slavnostní prostírání stolů je samozřejmostí, ale můžeme Vám nachystat i rozšířenou výzdobu.  

Domluvte si, co budete chtít připravit, vyzdobit.

Hudba, audio, video

K dispozici máme ozvučený sál, malý silný reproduktor, ale také samostatné výkonné reprobedny. Vzpomínková videa a fotografie můžete promítat na velkoplošné televizi nebo na projekční plátno. Můžeme Vám zajistit dýdžeje nebo kapelu.

Je libo wellness?

V rámci oslavy si můžete skočit do wellness nebo si jej i celý objednat jen pro sebe. Nebo je libo masáž?

Kontakt

Manažerka restaurace

Žaneta Jakubiková
+420 733 677 308
email: zaneta.jakubikova@relaxtrinec.cz

Manažerka wellness a fitness

Soňa Miklošová
+420 603 177 602
email: sona.miklosova@relaxtrinec.cz

 

FOTOGALERIE | RECENZE GOOGLE | RECENZE TRIPADVISOR | FACEBOOK | INSTAGRAM