Klasická masáž

Klasická masáž je výborný způsob, jak uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale také mysl a patří mezi nejoblíbenější procedury. 
Je vhodná nejen jako prostředek v boji proti stresu a napětí, ale také proti vznikajícím traumatům a nemocem. 
Během masáže dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny. To umožňuje zvýšené vylučování odpadních látek z těla. Masáž napomáhá také k odstranění nahromaděné mízy v některých orgánech, zajišťuje rovnoměrné prokrvení těla a zároveň zlepšuje proudění energie.

Intenzivní regenerační masáž

Autorská masáž vycházející z poznatků čínské medicíny a reflexologie.  Masáž spočívá v soustředěném tlaku na specifické body na těle, což vede k regeneraci a odstranění zdroje bolesti. Masáž přispívá k rovnováze těla i ducha.

Sportovní masáž

Pomáhá předcházet zraněním, eliminuje následky přetrénování, rozehřívá a regeneruje svaly a brání křečím svalů po tréninku.

Masáž chodidel

Reflexní masáž nohou a chodidel představuje jednu z nejpříjemnějších masáží vedoucí nejen k odstranění stresu spojeného s dnešní uspěchanou dobou, ale reflexně ovlivňuje také vnitřní orgány.

Ruční lymfatická masáž

Je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy v lymfatickém systému. Ten jako jediný vynáší z tkání veškeré zplodiny, a protože nemá svoji pumpu, snadno se toto čistění naruší. Tkáně ztrácejí kvalitu a rychleji stárnou. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Celková lymfatická masáž se týká celého těla včetně obličeje. Zajišťuje detoxikaci organismu a tím obnovu tkání, odstraňuje rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice a sportu.

Antimigrenová masáž

Kombinace reflexních, tlakových, popřípadě manipulačních technik, jejich cílem je úplné uvolnění výrazných, dlouhotrvajících bloků a odbourání stresu, které uvolní od bolesti uší, hlavy, zubů a očí.

Odbourává nespavost, přispívá k lepšímu přemýšlení a činnosti mozku, zmírňuje neurologické potíže, napomáhá lepšímu stavu pokožky hlavy a růstu vlasů. Přispívá k celkové regeneraci organismu

Baňkování

Velmi stará metoda používaná nejen k potlačování bolesti pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Touto terapií dostaneme z těla vešketé toxiny a látky, které náš organismus vyčerpávají a zatěžují. 
Aplikace baněk nebolí.