MODRÝ KAMBRICKÝ JÍL

Půl miliardy starý, vzácný kambrický jíl má velmi dobrý vliv na srdce a cévy, výrazně pomáhá při léčbě kožních nemocí jako např. lupenka, ekzémy či akné, potlačuje artritidu, ulevuje od bolesti svalů a kloubů, podporuje tvorbu lymfocytů, čímž posiluje imunitní systém celého organismu, detoxikuje a regeneruje buňky, čímž zlepšuje vzhled pleti a zpomaluje její stárnutí, má významné protizánětlivé účinky a mnoho dalších pozitivních vlivů na lidské zdraví.

SIRNÉ MINERÁLNÍ BAHNO RAPAN

Toto vysoce biologicky aktivní bahno ze slaného jezera Ostrovnoje ze západní Sibiře je přímo pokladnicí minerálů, vitamínů, aminokyselin a přírodních hormonů, které předává během zábalu Vašemu tělu, a zároveň - díky iontové výměně - odvádí odpadní toxiny. Tímto nastartovává samoregulační ozdravné procesy - stimuluje krevní oběh a zvyšuje funkční úroveň enzymů, váže volné radikály a předává tělu antioxidanty, urychluje regeneraci, má analgetické a protizánětlivé účinky.

RAŠELINA

Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě chronické bolesti páteře a velkých kloubů člověka, možná i pro to jsou jednou z nejvyhledávanějších procedur.
Rašelina napomáhá v prokrvení těla, po použití rašelinového zábalu dochází ke zlepšení pohyblivosti a také povzbuzení imunitních reakcí. 

 

HORKÁ ČOKOLÁDA

Čokoládový zábal má vysoce relaxační účinky, prozáří pleť, zázračně povzbudí Vaši mysl a zlepší celkovou náladu. Působí na všechny smysly, podporuje tvorbu hormonů radosti, a je proto výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresí. Postará se o odplavení toxinů, pokožce vrací pružnost, vyhlazuje ji a zkrášluje a navíc pomáhá redukovat nadbytečný tuk.