Medová masáž celého těla

Med, výstižně označován jako tekuté zlato, má právem punc elixíru zdraví a dlouhověkosti. Jeho nanášení specifickou masážní technikou na kůži způsobuje vysávání nebo pumpování odpadních látek z tkání. Kůže tak nejen získává lepší vzhled, ale daleko lépe plní své funkce ochrany, látkové výměny, smyslového vnímání či termoregulace. Blahodárný efekt má však medová masáž na celý organismus, působí do dloubky tkání, např. je vhodná při kloubních chorobách. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu, což je v dnešní době boje s civilizačními chorobami velmi aktuální. 

 

Čokoládová masáž

Je perlou mezi zkrášlujícími masážemi a procedurami. Je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Luxusní mašáž pro všechny, kteří milují čokoládu. 
Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme, čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků  pro lidský organismus. 
Kakao zabraňuje pronikání volných radiálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobronin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu (látka hrající pozitivní roli v nervovém systému) a uvolňovat endorfiny a serotonin - zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. 

Masáž Lomi-Lomi celého těla

Relaxační masáž, jejímž cílem je dosažení pocitu klidu a uvolnění svalového napětí. V masáži se celé tělo masíruje nejen dlaní a prsty, ale hlavně celým předloktím.

Masáž lávovými kameny

Už dávné civilizace před tisíci lety znaly blahodárné účinky lávových kamenů - tak je pojďte objevit také.

Terapie horkými kameny spojuje sílu tří elementů - vody, ohně a země. Neexistuje jiná masáž, která navodí takové pocity klidu a harmonie, jako právě masáž lávovými kameny. Při této masáži si krásně odpočinete a ještě dlouho po masáži budete citít a čerpat blahodárné uvolňující se teplo. Tato masáž je intenzivnější, než ta klasická. Člověk je po ní absolutně uvolněný.

Aromaterapeutická masáž

Relaxační masáž s využitím léčivého účinku éterických olejů. Uvolnění je dosaženo příjemnými, jemnými a dlouhými tahy. Masáž je vhodná při únavě, stresu, nespavosti a přepracovanosti.

Růžová těhotenská masáž

Ciťte se skvěle a podpořená v době neustálých změn. Vyberte si z nabídky dvou olejů, který bezpečně formulovaný na použití během těhotenství. Tento olej vyživuje a stará se o unavenou pokožku. Použití tradičních aroma tlaků masáže na horní části zad a uvolnění ramen. Skutečně výjimečná terapie od hlavy až po končetiny prstů. Masáž pro těhotné zmírňuje stres, navozuje pocit relaxace, zmírňuje otoky a projevy křečových žil, snižuje krevní tlak a naopak zvyšuje lymfatickou a krevní cirkulaci. V průběhu těhotenství vznikají různé potíže, jejichž příznaky těhotenská masáž pomáhá zmírnit.

Aromaterapeutická

Relaxační masáž s využitím léčivého účinku éterických olejů. Uvolnění je dosaženo příjemnými, jemnými a dlouhými tahy. Masáž je vhodná při únavě, stresu, nespavosti a přepracovanosti.