Kam s dětmi? No přece do Relaxu

Příjezd a parkování

Relax Centrum se nachází v klidné části města zaměřené na odpočinek a sport. U sportovní haly odbočíte z Tyršovy ulice a projedete velkým parkovištěm na jeho konec, kde najdete přímo před naší budovou 15 monitorovaných parkovacích míst. Neomezené možnosti parkování jsou vám k dispozici na zmíněném bezplatném parkovišti. Nemůže se tak stát, že byste neměli kde zaparkovat, a to i autobus.

V případě, že jste s kočárkem můžete jej nechat venku na terase, na kterou uvidíte z dětského koutku, nebo na recepci nebo přímo v dětském koutku. Zahrádku máme s dětským hřištěm a pískovištěm, nemusíte mít obavy, v okolí našeho centra není velký dopravní provoz.

Dětské oslavy

Všechny místnosti v Relax Centru jsou klimatizované, bezbariérové a nekuřácké. Nenápadná samozřejmost nezbytná pro úspěšný průběh akce.

K oslavě můžete využít:

  • zahrádku s dětským hřištěm
  • vybavený dětský koutek (20 míst)
  • salonek (26 míst)
  • restaurace (60 míst, restauraci lze propojit se salonkem)

Dopřejte dětem parádní oslavu v našem dětském koutku, nebo pro ty větší i v restauraci. V dětském koutku můžeme připravit tabuli podle vaše přání až do počtu 20 dětí. Kromě klasického jídelního lístku, můžete vybírat z dětského menu nebo Vám připravíme menu či raut přesně podle Vašich přání.

Máme k dispozici dětské židličky,  malý silný reproduktor, ale také samostatné výkonné reprobedny pro hudební produkci.

Wellness rodičů s dětmi

Pro děti od 3 do 12 let máme připraven wellness každou sobotu a neděli od 10.00 do 12.00. Po tuto dobu jsou v saunách sníženy teploty oproti běžným saunovacím teplotám. Pro víkendové saunování s dětmi platí upravené rodinné vstupné.

Větší děti od 12 let mohou navštěvovat náš vitální svět kdykoliv, avšak v doprovodu osoby starší 18 let.

Wellness a otužování dětí z mateřských škol

Pro děti z místních mateřských škol a škol v okolí máme připraven ozdravný kurz. Děti navštěvují náš vitální svět v pracovní dny v dopoledních hodinách do 11.00. Ve vitální světě je jen skupina dětí a nikoliv běžní zákazníci.

Celý kurz trvá několim týdnů.

Kontakt

Manažerka restaurace

Žaneta Jakubiková
+420 733 677 308
email: zaneta.jakubikova@relaxtrinec.cz

Manažerka wellness a fitness

Soňa Miklošová
+420 603 177 602
email: sona.miklosova@relaxtrinec.cz

 

FOTOGALERIE | RECENZE GOOGLE | RECENZE TRIPADVISOR | FACEBOOK | INSTAGRAM