Být ve formě se hodí každému v každém věku

Bez ohledu na to, proč cvičíte, jak vysoké jsou Vaše cíle, u nás najdete ideální prostředí pro zlepšení Vašich fyzických parametrů, sil, dovedností a s tím ruku v ruce jdoucí pozitivní náladou. K dispozici je vám plně vybavená posilovna a malý sál, osobní trenéři a pestrá škála pohybových cvičení pod vedením zkušených lektorů.

 

Posilovna

V posilovně se budete cítit komfortně díky přístupu denního světla, cirkulaci vzduchu a klimatizaci pro horké dny. V aerobní zóně se zahřejete na běžeckých a dalších trenažérech. Do těla si pak můžete dát na 35 strojích TechnoGym italské výroby a pomocí činek s váhou právě pro Vás. V posilovně si můžete uložit cennosti v zamykatelném boxu.

Posilovna

Malý sál

Zatímco posilovna je vybavena stroji a těžkými činkami, v prosluněném malém sále získáte především dostatek prostoru pro cvičení s vlastní váhou a aerobní cvičení. Malý sál je vybaven podložkami, kettlebelly, malými činkami, švihadly, balančními pomůckami, lavičkou, posilovacími gumami a dalšími pomůckami. Sál můžete využít vždy, pokud v něm zrovna neprobíhají skupinová cvičení nebo fyzioterapie.

Malý sál

Trénink s osobním trenérem

Osobního trenéra využije jak začátečník, který se seznamuje s fitcentrem a základními cviky, tak pokročilý sportovec, aby si nechal zkontrolovat provedení cviků, zjistil, kterým partiím má věnovat více pozornosti a dozvěděl se nejnovější trendy ve fitness. Na každého pak platí motivace prostřednictvím trenéra.

Na tréninky s Vámi se těší Krystyna Raszková a Tomáš Byrtus.

Pohybové kurzy a cvičení

Probíhají obvykle v kardio sále a za pěkného počasí i na terase. V sále je stálý přísun čerstvého vzduchu s možností intenzivního větrání. K dispozici jsou podložky na cvičení a další nezbytné pomůcky pro jednotlivé druhy cvičení.

Kurzy a cvičení začínají obvykle na podzim a na jaře, ale naskočit do jejich programu můžete kdykoliv podle aktuálního rozpisu.

Novinky

Buď fit s Vlachim

Stálé kurzy

Pilates

flexibilita těla, síla a dýchání.

 

 Marcela Dudová

 

Kruhový trénink

Intervalové silové cvičení.

 

Tomáš Byrtus 

TRX

závěsné cvičení rozvíjející tělesnou sílu, pružnost a pohyblivost.

 

Tomáš Byrtus 

 

Buď fit s Vlachim

Intenzivní silové cvičení.

 

Martin Vlachovič

 

Body workout

Komplexní trénink celého těla pomocí jednoduchých, ale velmi učinných cviků s důrazem na "core" aneb střed těla. 

 

Mirka Kaletová

 

 

 

 

 

Fitness - velký kardio sál Fitness - velký kardio sál Fitness - velký kardio sál Terasa - součást malého kardio sálu Malý kardio sál - skupinové aktivity Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness