Být ve formě se hodí každému v každém věku

Bez ohledu na to, proč cvičíte, jak vysoké jsou Vaše cíle, u nás najdete ideální prostředí pro zlepšení Vašich fyzických parametrů, sil, dovedností a s tím ruku v ruce jdoucí pozitivní náladou. K dispozici je vám plně vybavená posilovna, osobní trenéři a pestrá škála pohybových cvičení pod vedením zkušených lektorů.

 

Posilovna

V posilovně se budete cítit komfortně díky přístupu denního světla, cirkulaci vzduchu a klimatizaci pro horké dny. V aerobní zóně se zahřejete na běžeckých a dalších trenažérech. Do těla si pak můžete dát na 35 strojích TechGym italské výroby a pomocí činek s váhou právě pro Vás. V posilovně si můžete uložit cennosti v zamykatelném boxu.

Trénink s osobním trenérem

Osobního trenéra využije jak začátečník, který se seznamuje s fitcentrem a základními cviky, tak pokročilý sportovec, aby si nechal zkontrolovat provedení cviků, zjistil, kterým partiím má věnovat více pozornosti a dozvěděl se nejnovější trendy ve fitness. Na každého pak platí motivace prostřednictvím trenéra.

Na tréninky s Vámi se těší Krystyna Raszová a Tomáš Byrtus.

Pohybové kurzy a cvičení

Probíhají obvykle v kardio sále a za pěkného počasí i na terase. V sále je stálý přísun čerstvého vzduchu s možností intenzivního větrání. K dispozici jsou podložky na cvičení a další nezbytné pomůcky pro jednotlivé druhy cvičení.

Kurzy a cvičení začínají obvykle na podzim a na jaře, ale naskočit do jejich programu můžete kdykoliv podle aktuálního rozpisu.

Novinky

Zadečkový kruháč s Krystynou

Cardio dance s Lenkou

Stálé kurzy

Břišní tance

krása, důstojnost, sebeovládání a síla

Natalia Kucherenko

Jóga s Natalií

královna rovnováhy v péči o tělo a duši zároveň

Natalia Kucherenko

Pilates

flexibilita těla, síla a dýchání

Inka Stanieczková / Marcela Dudová

 

Kruhový trénink

Intervalové silové cvičení

Tomáš Byrtus / Dominik Byrtus

TRX

závěsné cvičení rozvíjející tělesnou sílu, pružnost a pohyblivost

Tomáš Byrtus / Dominik Byrtus

Zpět do formy s Katkou

intenzivní práce na zlepšení kondice a zdraví

Kateřina Žabková

Salsa

Pro jednotlivce i páry

Mateusz Pawlovski

 

Fitness - velký kardio sál Fitness - velký kardio sál Fitness - velký kardio sál Terasa - součást malého kardio sálu Malý kardio sál - skupinové aktivity Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness Objev roku 2010 Markéta Konvičková v našem fitness