Ohlédnutí za večerem s exotickým kořením

Ohlédnutí za večerem s exotickým kořením

I tentokrát předvedl Lukáš Bulíček mimořádný výkon při moderování celého večera a hlavně přípravě lahodných pokrmů. 

Večer s exotickým kořením se nesl ve velmi příjemném duchu, všichni se dobře bavili a hlavně si naplnili bříška kvalitním, dobře vypadajícím a výborně chutnajícím jídlem. Z pěti chodového menu si vybral určitě každý svého favorita. Atmosféru dokreslovala vůně exotického koření, která provoněla celou restauraci. 

Večer s exotickým kořením je za námi, ale vy už se můžete těšit na ten následující, který se ponese na vlnách karibiku. Kombinace dobrého rumu a jídla, to na vás čeká už v pátek 13. 4. Bližší informace o dubnovém degustačním večeru se již brzy objeví zde na webu i na našem FB, stačí pozorně hlídat. 

Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením Degustační večer s exotickým kořením