Napište nám, co vám máme uvařit!

Napište nám, co vám máme uvařit!

Chceme, aby naši zákazníci měli možnost přímo ovlivnit, co budeme vařit v denním menu. Ti, kteří navštíví naši restauraci mohou nově navrhnout, co by chtěli na denní menu. Vybraná jídla budou zařazena ve středu a pátek následující týden. První takto zvolené menu bude připraveno na středu 22.3. a v pátek 24.3.2023.

Naši zákazníci mají možnost navrhnout 2 jídla, která by chtěli, aby se objevila v našem denním menu. Z návrhů vybereme ty nejžádanější nebo nejzajímavější návrhy a zařadíme je do denního menu v následujícím týdnu.

Své návrhy nám sdělíte vyplněním lístku při návštěvě naší restaurace. Lístky jsou k dispozici na baru, přímo na vašem stole nebo na vyžádání u obsluhy. Na lístku uvedete 2 návrhy, ze kterých ve středu odpoledne vybereme a zařadíme je do denního menu na další týden ve středu a pátek.

Chceme vyhovět co největšímu množství zákazníků a tak můžete očekávat svůj návrh na denním menu, pokud ne hned, tak o týden později.

Jak zjistím, že návrh můj návrh byl vybrán?

Z denního menu, které zveřejňujeme pravidelně v pátek odpoledne nebo v sobotu před týdnem, ve kterém bude platit. Naše menu najdete:

Nebyl Váš návrh vybrán? Nezoufejte, příště to vyjde. Ale třeba Vám bude chutnat jídlo podle výběru jiného zákazníka.