Léto v Relaxu si nemůžete nechat ujít

Léto v Relaxu si nemůžete nechat ujít

Pro letní sezonu 2022 jsme pro Vás také nachystali zahrádku, nové pivo, sezónní jídelníček, slevu do wellness, větší prostor pro fitko a nové cvičení GUM‘S fit. V restauraci připravujeme denní menu po celé prázdniny.  Jsme připraveni na cyklisty, plážové povaleče i děti … Zavřeno máme jen od 4.7. do 6.7. Wellness máme zavřeno od 4.7. do 10.7. a taky budme wellness zavírat v opravdu horkých dnech, kdy by do sauny stejně nikdo nepřišel.

Na zahrádce s Barabou

Pivo Baraba

Posezení na zahrádce patří k tradičním letním aktivitám. Kromě slunečníků jsme zahrádku pro horké dny vybavili vodní mlhou a plážovými lehátky.

A máme nové pivo – Baraba z Těšína, pěnivý, hořký a jantarově vydatný.

K zahrádce patří i dětské hřiště, točená limonáda, zmrzlina a poháry. No a motoristi a cyklisti si mohou dát točený birell.

Přijeli jste k nám na kole? Využijte naše nové stojany, které vám lak na vašich strojích určitě nepoškodí. Nemáte zámek, nevadí, půjčíme vám ho. Stojany na kola jsou umístěny pod funkčními kamerami.

Wellness až odpoledne

Od 13. 6. 2022 máme v našem wellness letní provoz, což znamená, že máme otevřeno od 15.00 do 21.00 hodin. V případě, že by ve wellness nebyl nikdo hodinu a půl před zavírací dobou (tedy v 19:30), může se stát, že v ten den již wellness ukončíme, musíme šetřit energie.

Navíc v opravdu horkých dnech budeme zavírat, protože chápeme, že se nikomu do sauny nechce. Zavření bude záviset na předpovědi počasí a budeme je oznamovat o víkendu na následující týden. Sledujte prosím naše sociální sítě a stránky.  Prosíme o pochopení. Letní provoz bude v běhu přibližně do poloviny září podle aktuálního počasí.

Wellness je pak zavřeno od 4.7. do 10.7.

V každém případě máme pro vás připravenu slevu 10% na vstup do wellness po celou dobu letního provozu.

Masáže probíhají po celé léto.

Na léto rozšiřujeme posilovnu o cvičební sál

Novinkou mezi cvičeními je Gum’s fit, cvičení s gumovými pásy. Jednotlivá cvičení ještě upřesníme.

Nově můžete mimo dobu skupinových cvičení využít v rámci vstupného do posilovny i náš sál ke cvičení s vlastní vahou nebo kettlebelly a dalším náčiním v sále. Budete tak mít více prostoru pro své cvičení. Pokud by vám tato novinka zamlouvala, můžeme uvažovat i o její variantě pro běžný provoz.

Týdenní menu po celé léto

Restaurace vaříme týdenní menu ve všechny letní pracovní dny, s výjimkou už zmíněného pondělí 4.7. navazujícího na dva sváteční dny. V tyto dny je zavřené celé Relax Centrum.

Chystáme letní menu plné osvěžujících pokrmů.

Ať už se potřebujete najíst, posedět s přáteli, zajít na pivo po cyklistickém výletu nebo se zastavit s dětmi, jsme na vás připraveni.