Hledáme samostatného a spolehlivého kuchaře / kuchařku

Hledáme samostatného a spolehlivého kuchaře / kuchařku

Výhodou je milý kolektiv, příjemné prostředí a zaměstnanecké benefity. Že je to málo informací? Máte pravdu, popsat specifika práce v konkrétní restauraci nejde jednou větou, proto prosím proklikněte dále, abyste zjistili, jaké jsou mzdové a pracovní podmínky a benefity, které nabízíme.

Jak to u nás vypadá

Naše restaurace je součástí sportovně relaxačního komplexu s fitness a wellness centrem v klidové centrální části města Třince. Bezplatné parkování nejdále do 100 m od budovy, taktéž v dosahu hromadné dopravy.

Vaříme mezinárodní i českou kuchyni ze surovin ze stálých a ověřených zdrojů. Zákazníci k nám chodí jak na pho bo, tak hamburger nebo steak. Každý den vaříme jiné denní menu s výběrem ze 4 možností. Neděláme pizzu. Ostatně, mrkněte do našeho jídelního lístku.

Restaurace je otevřena od pondělí do neděle, zpravidla je jeden týden zavřená o letních prázdninách, o některých státních svátcích a taky kolem Nového roku.

Přivítáme samostatného a spolehlivého kuchaře nebo kuchařku s praxí v oboru. Náš tým v kuchyni tvoří 2 směny po třech členech, které se střídají v systému dlouhý / krátký týden. Kuchyně je dostatečně prostorná, klimatizovaná a perfektně vybavená pro vaši práci. Restauraci obsluhují 2 – 3 číšníci / servírky podle vytížení. Pracovní doba je od 9.00 do cca 21.30, případně podle akcí.

Relax kuchyne

Mzda od 28.000 Kč a zaměstnanecké benefity

Nabízíme mzdu od 28.000 Kč podle dohody, zkušeností a přínosu pro provoz restaurace na HPP.

  • 20 dnů dovolené, pokud si ji nevyberete, proplácí se
  • příplatky za víkendy a svátky
  • káva a obědy z denního menu za zaměstnanecké ceny
  • vstup zdarma do posilovny a wellness
  • sleva na vlastní akce v naší restauraci

Přijďte se k nám podívat nebo si přímo práci vyzkoušet. Zkušební směny proplatíme. Nástup možný ihned.

Kontakt

Žaneta Jakubiková

manažerka restaurace

T: +420 733 677 308

E: zaneta.jakubikova@relaxtrinec.cz