Kosmetické ošetření pleti

Klasické ošetření a péče o pleť přírodní kosmetikou. Masáž obličeje, dekoltu a hlavy. Povrchové i hloubkové čištění, úprava obočí, barvení. Epilace v obličeji, maska.

Liftingové hýčkání obličeje, krku a hlavy

Dostanete nálož vitamínů a pěstících látek, které budou za použití speciální masáže zapracovány do vaší pleti. Střídání teplot a používání předmětů jako mušlí, nerostů a teplých ručníků. Vaše pleť se bude cítit jako znovuzrozená a plná energie. Kůra obsahuje také peeling a masku dle typu vaší pleti.

Antiaging

Jedná se o hluboké vyhlazení vrásek galvanizací, které zajistí mladistvou a zářivou pleť. Kolagen se v kůži doplňuje zpět pomocí kladných proudů galvanikou a buněčná obnova se dostává zpět do formy. Kůže se omlazuje,vrásky se viditelně vyhlazují a pokožka se zpevňuje už po první proceduře.

Díky současné masáži obličeje Mayo Fascia, která pochází z Čínské medicíny, dochází k dalšímu vyhlazování vrásek.

Závěrečnou výživu a hydrataci dodá krém, jehož složení efekt předchozích kroků podtrhuje.

Buněčná obnova

Tato procedura redukuje jemné vrásky, pleť hloubkově vyčistí, zbavuje nežádoucí pigmentace, poradí si s akné a rosaceou. Je doplňována galvanizací a na závěr sérem obsahujícím sojovými isoflavony, které zajistí obnovu buňek. Posledním krokem je nanesení výživného denního nebo nočního krému.

Hloubkové čištění

Jedná se o hloubkové čištění pomocí produktů Epoch, kterým je dosahováno zářivé a zdravé pleti bez jakýchkoli toxinů. Následně je pleť díky vysokému obsahu minerálů v uvedené kosmetice vydatně vyživena a rozjasněna. Procedura je doplňována příjemnou masáží hlavy.
Výsledný efekt na závěr podtrhuje použití denního či nočního krému této značky.
Neméně pozitivní efekt zajistí masáž, která je součástí ošetření.